4/23/2016

INSTAGRAMOWE TUTORIALE


Cześć, dziś szybki post!

Instagram aż pęka w szwach od makijażowych mini tutoriali, perfekcyjnych zdjęć, porad, niecodziennych trików... Problem zaczyna się kiedy chcemy wykorzystać jakiś patent, a nie do końca nam się to udaje. To, co wydaje się prostym makijażem jest najczęściej efektem pracy wieloletnich profesjonalistów i na nic nie zda się znajomość zasad kiedy nie mamy wprawnej dłoni do pracy z kosmetykami kolorowymi. Bardzo często dziewczyny eksperymentują z tutorialami i narzekają, że nic im nie wychodzi... Znacie to? Moim zdaniem każda dziewczyna może się go nauczyć! Mam dla Was jedną poradę, która zdecydowanie pomoże.
Kluczem do sukcesu jest, uwaga....


...świadomość własnej urody i wyszukiwanie dziewczyn o zbliżonej wyglądzie. 


Czyli nie śledzić tylko i wyłącznie najbardziej popularnych blogerek/vlogerek (jak nikkietutorials, danapackett, hudabeauty...), których typ urody całkowicie odbiega od naszego. Budowa oka ma szczególne znaczenie, więc nie będziemy w stanie odtworzyć makijażu dziewczyny z tzw. monolid eyes, czyli o azjatyckich oczach lub posiadając opadającą powiekę nie będziemy w stanie bawić się eyelinerem. Tak samo dziewczyna o wąskich ustach i mniejszych oczach nie będzie w stanie wykonać tutorialu Kylie Jenner look. Zwróćmy uwagę nie tylko na budowę oka ale i na karnację oraz kolor tęczówki. 

Kont na Instagramie jest ich tak wiele, że mamy w czym przebierać i wybierać, wystarczy trochę pogrzebać. Jeśli wybierzemy ciekawe konta, Instagram podpowiada nam analogiczne. Zrezygnujmy z naśladowania dziewczyn o egzotycznej urodzie jeśli nasza jest typowo słowiańska. Ważne, żeby makijaż był spójny i pasował do nas indywidualnie. Pamiętajmy też, że pojedyncze zdjęcie makijażu oka wygląda inaczej niż z resztą twarzy :)

 Polecam sprawdzić easyneon, asliozdel, desiperkins, 

mam nadzieję, że komuś pomogłam. Buziaki :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz